en

Sündmuste arhiiv

Filtreeri

T 31/01 – 19:00KammersaalJazz @ Viimsi Artium: Anat Fort & Mustonen, Sooäär, Remmel, Ruben (Iisrael/Eesti)
Muusika
Viimsi Artium esitleb
T 31/01 – 09:00Viimsi ArtiumViimsi Kunstikooli galerii esitleb: Eda Kommitz “Eesti seeria”
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
L 28/01 – 19:00KammersaalSegakoor K.O.O.R. 11. Tähestikukontsert – S: Saar ja Sisask
Muusika
L 28/01 – 19:00BlackboxViimsi Draamateatri külalisetendus: "Meelespea"
Etenduskunstid
R 27/01 – 19:00BlackboxViimsi Draamateatri külalisetendus: "Meelespea"
Etenduskunstid
R 20/01 – 19:00KammersaalMuusika ja poeesia @ Viimsi Artium: "Kannatlik ootus lootuses"
Muusika
Viimsi Artium esitleb
L 14/01 – 19:30Viimsi ArtiumEesti Laulu poolfinaalid
Muusika
N 12/01 – 19:30Viimsi ArtiumEesti Laulu poolfinaalid
Muusika
P 01/01 – 15:00Suur saalViimsi Artiumi uusaastakontsert: Jarek Kasar, Vaiko Eplik, Jaan Pehk
Viimsi Artium esitleb
R 30/12 – 19:00Suur saalKüünlavalguse kontsert (Olav Ehala, ETV Tütarlastekoor, Aarne Saluveer)
Viimsi Artium esitleb
N 29/12 – 19:00Viimsi ArtiumBlack Velvet 25
Muusika
K 28/12 – 19:00KammersaalJõuluvõluaeg Tõnu Raadikuga
Muusika
E 26/12 – 18:00Suur saalHele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane: "Ära kingi mul lilli"
Muusika
N 22/12 – 19:00Viimsi ArtiumMari Jürjensi talvekontsert
K 21/12 – 19:00KammersaalViimsi Artium esitleb: klaveritrio Poll-Varema-Poll "Beethoveni klaveritriod I"
Muusika
Viimsi Artium esitleb
E 19/12 – 19:00Suur saalKarl Laumets "Lennart. Pöördtooliaastad"
Etenduskunstid
P 18/12 – 19:00Suur saalKarl Laumets "Lennart. Pöördtooliaastad"
Etenduskunstid
K 14/12 – 19:00KammersaalNoored klassikud @Viimsi Artium: Piret Mikalai (JÄÄB ÄRA!)
Muusika
Viimsi Artium esitleb
T 13/12 – 19:00Suur saalPõhjamaade Sümfooniaorkestri galakontsert: "100 TALI"
Muusika
P 11/12 – 19:00Suur saalKarl Laumets "Lennart. Pöördtooliaastad"
Etenduskunstid
L 10/12 – 20:00KammersaalSten Lassmann (klaver)
Muusika
R 09/12 – 19:00Viimsi ArtiumVaimse tervise sari: osalusteater "Lood elust endast"
Etenduskunstid
Haridusprogramm
Visuaalkunstid
T 06/12 – 09:00Viimsi ArtiumViimsi Kunstikooli galerii esitleb: Eda Kommitz “Eesti seeria”
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
P 04/12 – 17:00Viimsi ArtiumMaire Eliste Muusikakooli 20a. juubelikontsert
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
K 30/11 – 19:00BlackboxVana Baskini teatri külalisetendus: "Lumeroos"
T 29/11 – 19:00Suur saalPriit Pius ja Kait Kall "Midagi ikka"
Etenduskunstid
E 28/11 – 19:00Suur saalERSO TEEL PARIISI
Muusika
L 26/11 – 19:00Suur saalViimsi Artium esitleb: Nicole Beutleri tantsuooper “8: METAMORFOOS” (Holland)
Etenduskunstid
Muusika
R 25/11 – 19:00Suur saalViimsi Artium esitleb: Nicole Beutleri tantsuooper “8: METAMORFOOS” (Holland)
Etenduskunstid
Muusika
N 24/11 – 19:00Viimsi ArtiumVaimse tervise sari esitleb: kontsert-töötuba Viimsi Kunstikooli Galeriis
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
K 16/11 – 17:00KammersaalNoored klassikud @ Viimsi Artium: Iris Eva Aabloo ja Triin Veissmann
Haridusprogramm
Muusika
E 14/11 – 19:00Viimsi ArtiumRakvere Teatri külalisetendus: Ajurünnak
Etenduskunstid
P 13/11 – 19:00KammersaalViimsi Artium esitleb: Hortus Musicus 50. "Rõõm ja ilu läbi aastakümnete"
Muusika
L 12/11 – 19:00Kaasaegse kunsti galeriiMuusika ja poeesia @ Viimsi Artium: Kristiina Ehin ja Silver Sepp
Muusika
R 11/11 – 19:00Suur saalJärvi Sessions Vol. 2: kontsert-vestlus "KIRG"
Haridusprogramm
Muusika
P 06/11 – 16:00Viimsi ArtiumViimsi Muusika- ja Kunstikooli 45. sünnipäev
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
Visuaalkunstid
L 05/11 – 20:00Suur saalViimsi Happy Jazz Festival esitleb: Mnozil Brass (Austria)
Muusika
L 05/11 – 16:00BlackboxAnimaõhtu @ Viimsi Artium: lastefilm "Jacob, Mimmi ja rääkivad koerad"
Film
R 04/11 – 19:00BlackboxViimsi Happy Jazz festival esitleb: Alessio Menconi Trio (Itaalia / Holland / Eesti)
Muusika
N 03/11 – 19:00BlackboxViimsi Happy Jazz festival esitleb: Viimsi Muusikakooli BigBandi 20. sünnipäev
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
N 03/11 – 10:00Viimsi ArtiumViimsi Kunstikooli näitus: "Prangli plenäär"
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
P 30/10 – 17:00BlackboxRahvusvaheline animatsioonipäev @ Viimsi Artium: Priit ja Olga Pärna õpilaste lühianimatsioonid (TASUTA)
Film
L 29/10 – 19:00BlackboxAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": Un Yamada "Miski pole kingitus" (Jaapan) & Un Yamada, Liis Jürgens, Kristi Mühling (Jaapan-Eesti) “Taevas”
Etenduskunstid
L 29/10 – 12:00Viimsi ArtiumJaapani kalligraafia töötuba
Haridusprogramm
Visuaalkunstid
L 29/10 – 11:00Viimsi ArtiumOrigami töötuba
Haridusprogramm
Visuaalkunstid
L 29/10 – 10:00Festival "1000 kurge": Heiter x, installatsioon Terra Firma
Visuaalkunstid
R 28/10 – 20:00Suur saalAasia sõnatu teatri festival “1000 kurge”: Elektro Kagura "Ikutani SAN" (Jaapan-Prantsusmaa)
Etenduskunstid
R 28/10 – 19:15BlackboxAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": Asami Yasumoto ''Kata oma suu'' (Jaapan)
Etenduskunstid
R 28/10 – 18:00BlackboxAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": Taka Mizuki "Doldrums" (Jaapan)
Etenduskunstid
R 28/10 – 10:00Festival "1000 kurge": Heiter x, installatsioon Terra Firma
Visuaalkunstid
N 27/10 – 19:00BlackboxAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": 86B210 ''Vibreeriv taevas'' (Jaapan)
Etenduskunstid
N 27/10 – 10:00Festival "1000 kurge": Heiter x, installatsioon Terra Firma
Visuaalkunstid
K 26/10 – 19:00Suur saalAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": *birdname "Kuldne tempel" (JÄÄB ÄRA!)
Etenduskunstid
K 26/10 – 10:00Festival "1000 kurge": Heiter x, installatsioon Terra Firma
Visuaalkunstid
T 25/10 – 19:00BlackboxAasia sõnatu teatri festival "1000 kurge": Si Won, Choi "Tunnel" & "Voog" (Lõuna-Korea)
Etenduskunstid
E 24/10 – 19:00Viimsi Muusikakool 45: kammergala
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
L 22/10 – 19:00KammersaalJohan Randvere (klaver)
Muusika
K 19/10 – 19:00KammersaalNoored klassikud @ Viimsi Artium: "Duost kvartetini"
Haridusprogramm
Muusika
E 17/10 – 19:00Suur saalViimsi Artium esitleb: Ukraina vokaalmuusika lipulaev ManSound / флагман української вокальної музики ManSound
Muusika
P 09/10 – 16:00Suur saalViimsi Muusika- ja Kunstikool esitlevad: 45 aastat kultuuriharidust Viimsi Vallas
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
N 06/10 – 10:00Viimsi ArtiumViimsi Kunstikooli näitus: "Prangli plenäär"
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
E 03/10 – 19:00KammersaalHittide sadu. Collegium Musicale 12. sünnipäevakontsert
Muusika
L 01/10 – 19:00Viimsi ArtiumRahvusvahelise muusikapäeva gala
Muusika
L 01/10 – 00:00Viimsi Kunstikooli näitus „(KUNSTI)õpetajad“
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
N 29/09 – 19:00Suur saalTõnu Kaljuste, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester "SANCTUS"
Muusika
T 27/09 – 19:00Viimsi Muusikakool kutsub: Viimsi Trompetikõla 2022
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
T 27/09 – 15:00Viimsi Muusikakool kutsub: Viimsi Trompetikõla 2022
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Muusika
E 26/09 – 19:00Suur saalVokaalmuusika kontsert The House Jacks (USA)
Muusika
P 25/09 – 17:00Suur saalViimsi JazzPop festival esitleb: Estonian Voices
Muusika
R 23/09 – 19:00Suur saalKultuurisõbra tänuõhtu
Muusika
N 22/09 – 19:00BlackboxJazz @ Viimsi Artium esitleb: Põhja- ja Baltimaade Jazz Meeting
Muusika
K 21/09 – 19:00KammersaalEMTA tudengikolmapäev @ Viimsi Artium. Evita Lohu (klaver)
Haridusprogramm
Muusika
L 17/09 – 21:30BlackboxKEETAI
Muusika
L 17/09 – 19:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 18:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 18:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 17:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 15:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 15:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 14:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 14:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 17/09 – 12:00Lastehommik: Eesti Noorsooteater tuleb külla
Etenduskunstid
Haridusprogramm
R 16/09 – 20:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
R 16/09 – 20:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
R 16/09 – 19:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
R 16/09 – 19:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
R 16/09 – 17:30Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
R 16/09 – 17:00Suur saalKötter / Israel / Limberg: interdistsiplinaarne lavastustsükkel “MAASTIKUD JA KEHAD” (Saksamaa).
Etenduskunstid
L 10/09 – 19:00Suur saalEesti Muusika- ja Teatriakadeemia galaõhtu
Muusika
R 09/09 – 19:00BlackboxEva Kolditsa ja Mingo Rajandi kontsert-etendus “Elajannad”
Muusika
P 04/09 – 19:00KammersaalAndres Mustoneni ja Ivo Sillamaa kontsert "Müstiline Bach"
Muusika
L 03/09 – 18:00Viimsi teabepäev ja tänavakunstifestival
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
L 03/09 – 11:00Viimsi teabepäev ja tänavakunstifestival
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid
R 02/09 – 21:00Suur saalKontsert NOËP ja Sander Mölder
Muusika
N 01/09 – 19:00Suur saalJohanna Nuutineni tantsulavastus "HZ" (Soome) / Maarja Nuudi kontsert "Hinged"
Etenduskunstid
Muusika
T 30/08 – 19:00Suur saalTero Saarineni tantsulavastus "HUNT" ja dokfilm "Rooted with wings" (Soome)
Etenduskunstid
Film
E 29/08 – 21:00KatuseterrassPriit ja Olga Pärna lühianimatsioonid "1+1"
Film
P 28/08 – 21:00KatuseterrassPriit Pärna lühianimatsioonid "Puhas lust!"
Film
L 27/08 – 21:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Lounge (lisaseansid)
Muusika
Visuaalkunstid
L 27/08 – 20:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Lounge (lisaseansid)
Muusika
Visuaalkunstid
L 27/08 – 19:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Lounge (lisaseansid)
Muusika
Visuaalkunstid
L 27/08 – 18:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Lounge (lisaseansid)
Muusika
Visuaalkunstid
L 27/08 – 17:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Lounge (lisaseansid)
Muusika
Visuaalkunstid
R 26/08 – 22:00Suur saalKristjan Järvi ja Mick Pedaja kontsert "Põhjamaine palve"
Muusika
N 25/08 – 19:00Suur saalRace Horse Company „O´DD“ (Soome)
Etenduskunstid
T 23/08 – 19:00KammersaalKiievi akadeemiline kammerkoor Khreschatyk
Muusika
P 21/08 – 21:00OOPUS reiv
Muusika
P 21/08 – 20:00BlackboxKristjan Järvi NEscapes Live Lounge
Muusika
P 21/08 – 15:00Sõjamuuseumisse militaarpärandi jälgedes
Haridusprogramm
P 21/08 – 12:00Sõjamuuseumisse militaarpärandi jälgedes
Haridusprogramm
L 20/08 – 12:30Suur saalERSO päev Viimsis / Sümfooniakontsert Artiumis
Muusika
R 19/08 – 22:30Suur saalViimsi Artium avaneb / Lexsoul Dancemachine'i kontsert
Muusika
R 19/08 – 17:15Viimsi Artiumi avamine (kutsetega)
Muusika
Visuaalkunstid
R 19/08 – 00:00Viimsi Kunstikooli näitus „(KUNSTI)õpetajad“
Haridusprogramm
Kogukonna sündmus
Visuaalkunstid

    Liitu uudiskirjaga