Viimsi Artium on 29.03.2024 suletud!
en
Kinkekaart

Kaasaegse kunsti galerii

Mick & Angeelia Pedaja. Ühisnäitus “Pühalend”

17.02 – 31.03

Muusikutest abielupaari Mick ja Angeelia Pedaja ühist maali- ning fotonäitust nimega “Pühalend” põimib kokku looduse ehtsus ja pühadus. Seda just suures osas linnulennu vaatelt, aga ka tema puutumatu detaili lihtsuses. Kollektsioonist õhkub põhjamaist värskust, puhtust ja kargust, mis mõjub meeliavardavalt.

Micku fotod ja Angeelia maalid – need hakkasid teineteist looma enam-vähem samaaegselt kui paar kolis Pärnusse elama. Siinne ümbritsev loodus ja vaikus inspireeris kumbagi haarama fotokaamera ja pintsli järele. Vastastikku kandev tandem oli see, mis aina edasi viis ideeni teha oma loomingust lisaks muusikale samuti ühisnäitus. Tööde alt leiab ka kaunistavad luuleread Angeelia luuleraamatust.

Mick Pedaja fotod: www.mickpedajamusic.com

instagram.com/mickpedaja

Angeelia Pedaja maalid: www.instagram.com/art_by_angeelia

Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galerii

Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galerii asub maalilise looduskaitseala serval, Viimsi Karulaugu terviseraja ääres. Endisesse sõjaväe kütusemahutisse rajatud galerii ühendab kaasaegse kunsti, põhjamaise arhitektuuri ja ürgse looduse. Multifunktsionaalses kunstigaleriis saab korraldada ka kontserte, vastuvõtte, seminare ja koolitusi.

Galerii avatud:

K-R 15.00-19.00

L 12.00-19.00

P 12.00-17.00

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.