en
OSTA PILET

Selgus Viimsi Artiumi tulevane juht

Tartu loomemajanduskeskuse juht Kristiina Reidolv hakkab juhtima Viimsi Artiumi.

Tuleva aasta kevadel valmiva Viimsi uue kultuuri- ja hariduskeskuse Viimsi Artium juhiks valiti Kristiina Reidolv, kes juhib praegu Tartu loomemajanduskeskust.

Sihtasutuse kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artiumi nõukogu valis Reidolvi keskuse juhi kohale neljakümne kandidaadi hulgast. Uus juht asub ametisse 1. septembrist ning tema esimesteks ülesanneteks enne Artiumi ehituse valmimist on komplekteerida kõrgelt motiveeritud meeskond, panna paika organisatsiooni toimimiseks jätkusuutlik finantsplaan ning hakata ette valmistama kõrgetasemelise ja atraktiivse kultuuriprogrammi koostamist.

Kristiina Reidolv on varem olnud seitse aastat SA Vaba Lava juht alates selle asutamisest. Samuti on ta olnud etendusasutuste liidu tegevjuht ja pikaajaline juhatuse liige. 2019. aastast kuni tänaseni on Reidolv juhtinud Tartu loomemajanduskeskust, mille alla kuulub Tartu Filmifond. Samuti on ta alates eelmisest aastast filmifestivalide tARTuFF ja Tartu PÖFF peakorraldaja.

Reidolv ütles, et kaalus pikalt, kas Tartu loomemajanduskeskuse juhi kohalt lahkuda. «Otsustavaks saigi see, et saan olla abiks uue kultuuriorganisatsiooni ellu kutsumisel,» lausus ta.

Loe edasi siit.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.