en
OSTA PILET

Haage

Lihtsuses on elu
Usume maagiasse, mis tekib siis, kui teed midagi, mida armastad. Ja kõigesse sellesse, mis paneb sind tundma elusana. Sest mõnikord on just lihtsad asjad need, mis on kõige vajalikumad. Meie ülesandeks ongi kindlustada see, et iga uus päev on sinu võimalus olla enda parim versioon.

Eesti oma looduslik mineraalvesi
Haage on pärit puhta õhu, ürgsete metsade ning rohkete järvede poolest hinnatud Eestist. Naturaalset mineraalvett on filtreerinud 500 miljonit aastat vanad Silur-Ordoviitsiumi kihid, andes sellele unikaalse maitse ja mineraalse koostise. Hoidmaks Haaget puhtana lisaainetest, villitakse vesi pudelisse otse sügavast maapõuest. Nii säilitab Haage vesi täieliku puutumatuse hetkeni, mil avad pudeli.

Ideaalne kaaslane toidule ja veinile
Hea vesi on täiuslikuks söögikogemuseks sama oluline kui õigesti valitud vein. Nii mullita kui ka ülipeene mulliga Haage on ideaalsed kaaslased erinevate toitude ja veinide kõrvale, teravdades ja puhastades sinu maitsemeeli.

Sinu organismi tasakaalu heaks
Haages sisalduvad looduslikud mineraalid aitavad kaasa organismi tasakaalu säilitamisele, eriti pärast rasket päeva või aktiivset tegevust. Vee neutraalne pH tase toetab meie kehas toimuvaid ainevahetusprotsesse ning immuunsüsteemi.

Taastab sinu elujõu
Kõrgema mineraalide sisaldusega Haanja sobib suurepäraselt nii päeva alustuseks kui ka organismi turgutamiseks pärast pikka ööd. Sisaldades rikkalikult looduslikke mineraale, ergutab Haanja ainevahetust, aitab kaasa jääkainetest vabanemisele ning leevendab väsimust.

Rohkete mineraalidega Haanja
Haanja vesi jõuab sinuni 542 m sügavusest jääaja-aegsest veemaardlast Haanjas, andes veele unikaalse mineraalainete koostise ning õrnalt soolaka maitse. Kõrgema mineraalisisaldusega Haanja sisaldab ohtralt looduslikke mineraale ja mikroelemente, aidates organismil taastada hea enesetunde pärast füüsilist pingutust.

Haage.ee

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.