Viimsi Artium on 29.03.2024 suletud!
en
Kinkekaart

Kontsert:

  • 28.04 kell 19:00

Piletiinfo:

Täispilet 15€
Sooduspilet 10€

Pileteid saab osta Piletikeskusest ja Viimsi Artiumi peahoone piletikassast. Galeriis kohapeal pileteid ei müüda!

Piletid

Viimsi Artium esitleb: Angeelia & Mick Pedaja LIVE

Näituse “Pühalend” lõppakord – improvisatsiooniline muusika- ja kunstiõhtu Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis

Kutsume Sind 28. aprilli õhtupoolikul Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriisse osa saama Angeelia ja Mick Pedaja improvisatsioonilisest muusika- ja kunstiõhtust, mille käigus sünnivad publiku silme all ehe muusika ja maalikunst. Micku muusika ja Angeelia pintslitõmbed kohtuvad ühes ruumis keset näitusesaali, kus on veel aprilli lõpuni avatud nende ühisnäitus “Pühalend”.

Näitusest:

Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis avatud Angeelia ja Mick Pedaja näitus “Pühalend” on läbi põimunud looduse ehtsusest ja pühadusest, suures osas linnulennu vaates, aga ka looduse puutumatu detaili lihtsuses. Kollektsioonist õhkub meeliavardavat põhjamaist värskust, puhtust ja kargust.

“Minu fotodel on enamasti linnud nii jääs kui ka reaalsuses. Ja üheks läbivaks elemendiks on puud, kus linnud peamiselt varjupaika ja toitu otsivad ning pesa ehitavad. Kui eelmisel näitusel “Jäämaailm” oli kindel aastaaeg, siis seekordne “Pühalend” läbib mitut aastaaega,” ütleb muusik ja fotograaf Mick Pedaja.

“Mulle meeldib loomingus vaheldus ja seetõttu katsetan loodust kujutades tihti erinevaid lähenemisviise – maalin erilise kujuga lõuenditele, puidust plaadile või kasutan oma töödes kangast, liiva või muid loodusest pärit elemente,” ütleb muusik ja kunstnik Angeelia Pedaja.

“Pühalend” on Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis avatud 30. aprillini.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.