en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 31.08 kell 12:30

ERSO lastekontserdile pääseb “ERSO kammermuusikud” päevapiletiga, kuid saab osta ka eraldi pileti ainult lastekontserdile.

Lastekontserdi saatjapilet maksab 8€. Koolieelikutele on sissepääs tasuta.

Piletid

ERSO päev Viimsi Artiumis: lastekontsert

Kuidas saavad helidest pildid ja piltidest helid? Imelist muusikamaailma tutvustatakse lastele värvikate karakterpalade, lõbusate juttude ning illustreerivate piltidega.

Marlis Timpmann (viiul), Mairit Mitt-Bronikowska (vioola)


Kolmandat aastat järjest täidab ERSO Viimsi Artiumi terveks päevaks muusikaga. Keskpäevast õhtutundideni on publikul võimalik Artiumi erinevates saalides kuulata ERSO muusikute koosseise, alustades duodest ning lõpetades sümfooniakontserdiga. See on eriline võimalus kuulda pea kõiki orkestrante solisti ja kammermuusiku rollis. Kavas on nii kuldset klassikat kui ka haruldasi pärle, samuti muusikat lastele. Muu hulgas tuleb ettekandele Mozarti „Gran partita“, Bachi Brandenburgi kontsert nr 6, Debussy sonaat flöödile, vioolale ja harfile ning hulgaliselt teisi üllatusi.

Õhtust sümfooniakontserti juhatab Xandi van Dijk, kes debüteeris ERSO ees 2021. aasta veebruaris. Van Dijk on üks mitmekülgsemaid vioolamängijaid ja oma põlvkonna juhtivaid kammermuusikuid. Alates 2007. aastast mängib ta rahvusvaheliselt tunnustatud Signum Quartetis, alates 2017. Aastast on ta Müncheni Kammerorkestri vioolarühma kontsertmeister. Ta on ka karismaatiline ja lugupeetud dirigent, kelle rahvusvaheline karjäär areneb jõudsalt. ERSOga tuleb Artiumis ettekandele Wolfgang Amadeus Mozarti 34. sümfoonia ning Johannes Brahmsi teine sümfoonia.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.