en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 23.09 kell 22:00
Piletid

Põhja- ja Baltimaade Jazz Meeting: Jan Gunnar Hoff soolokontsert klaveril + virmaliste lasershow (Norra)

Jan Gunnar Hoff – Norra jazzpianist, helilooja, professor  

Ekspressiivsete voolavate meloodiate ja mitmekülgsuse poolest tuntud meisterpianist Jan Gunnar Hoff on tänapäeval Norra üks silmapaistvamaid ja hinnatumaid jazzartiste. Jazz-fusion pianisti, elektrooniliste klahvpillide mängija, helilooja, arranžeerija ja pedagoogina palju erinevaid rolle kandev muusik jätab nüansirikka jälje igasse oma kaasaegsesse sulandumisse ja improvisatsiooni, alates soololoomingust kuni erinevate koostööprojektideni. 

Helilooja, muusiku ja kaasprodutsendina on Jan Gunnar Hoff välja andnud 23 albumit. Ta on komponeerinud 250 teost erinevatele seadetele, nende hulgas Edvardi auhinnaga pärjatud Jazz Mass Meditatus (2004). 

Jan Gunnar Hoff on mänginud ja teinud koostööd rahvusvaheliselt tuntud artistidega nagu Alex Acuña, Mike Stern, Pat Metheny, Maria Joao, Gary Novak, Gary Husband, Per Mathisen, Kenwood Dennard, Mathias Eick, Tore Brunborg, Lars Danielsson, Cæcilie Norby, Fathy Salama, Martin France, Anders Jormin, Marilyn Mazur, Arve Henriksen ja paljud teised. 

Hoff pälvis 2013. aastal Buddy auhinna, mis on kõrgeim tunnustus Norra jazzis ning ta on Steinway & Sons artist. Ta on mänginud kontserte sellistes linnades nagu Tokyo, New York, London, Istanbul, Los Angeles. 

“Hoffi muusika on komponeeritud ja esitatud peaaegu popmuusikale omase selguse ja täpsusega” – All About Jazz 

“Hoffi loomingus ristuvad ajastud  transatlantilise esteetikaga” – Downbeat 

Jan Gunnar Hoff

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.