en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 04.03 kell 19:00
Piletid

Jazz @ Viimsi Artium esitleb: Ola Onabulé  (UK)

Ola Onabulé (UK)
Jazzkvartett:

Raun Juurikas – klaver
Villu Veski – saksofonid
Heikko Remmel – bass
Toomas Rull – trummid

Sümfoonilise jazzi orkester

Dirigent : Raul Sööt

Viimsi Artiumis astub koos sümfoonilise jazzi orkestriga üles nigeeria juurtega briti jazz-soul vokalist Ola Onabulé, kelle õrn ja melanhoolselt igatsev hääl meenutab 60ndate ja 70ndate suurimaid soul- ja jazz-artiste.

Hingestatud muusik on kirjutanud, plaadistanud ja välja andnud 9 albumit, millest 8 omaenese Rugged Ram Recordsi alt. Tema muusikat on esitatud maailma suurimatel lavadel, Montreali ja Vancouveri džässifestivalidel. Ta on teinud koostööd WDR Big Bandiga Kölni Filarmoonias ja SWR Big Bandiga Jazzfest Aalenis. Ta on jaganud lava maailmakuulsate artistidega nagu Al Jarreau, Dianne Reeves, Joe Zawinul, Roberta Flack, Natalie Cole, Roy Hargrove, Gladys Knight ja Patti LaBelle.

Ühe maailmas tuntuima Eesti jazzmuusiku, Viimsi Artiumi muusikaprodutsendi Villu Veski koostöö briti jazz-soul laulja ja laulukirjutaja Ola Onabulé algas 2012. aastal.

Koos on antud kontserte nii Eestis kui mainekas Londoni Queen Elizabeth Hallis ja Berliinis, lisaks Türgis, Rumeenias ja Nigeerias, samuti kõlab Villu Veski saksofon Onabulé sooloalbumil “It’s The Peace, That Deafens” (2015).

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.