en
OSTA PILET

Etendused:

  • 22.05 kell 18:00
  • 23.05 kell 10:00
  • 23.05 kell 13:00
  • 24.05 kell 10:00

“Lõuna!” – tantsuteatriseiklus lastele

Dance on the Borders esitleb rahvusvahelist professionaalsete kunstnike algatust – piirülene laste kultuuriprojekt hõlmab nelja Soome naaberriiki. Projekti viiakse ellu koostöös kohalike kultuuriorganisatsioonide, kunstnike ja koolidega.

Projekti eesmärgiks oli luua kogukonna tantsuteatrilavastus, kus koolinoored saavad professionaalsete tantsukunstnike juhendamisel tutvuda loomeprotsessiga koolitundides.

Lavastus „Lõuna!“ on seikluslik lugu, kus Eesti soome-ugri kultuur kohtub india kultuuriga. Tallinna Soome Kool TASK võtab sellest kultuurirännakust osa ligikaudu 40 kooliõpilasega.

Projekt kestab Tallinnas 2024. aasta märtsist kuni maini, etendused toimuvad 22.–24. maini Viimsi ArtiumisEsietendus on kolmapäeval, 22. mail kell 18.00.

Dance on the Borders (Tants Piiridel) lavastuse „Lõuna!“ põhipartner on Tallinna Soome Kool TASK. Teiste koostööpartnerite ja toetajate hulka kuuluvad Soome Instituut, Fenno-Ugria SA ning arktiliste ja piirialade ning kogukondade ekspert, Ida-Soome Ülikooli professor Maria Lähteenmäki.

Projekti juhivad lavastaja ja koreograaf Marja Merisalo ning muusik ja helilooja Carl-Johan Häggman Soomest. The Dance on the Borders – South! (Tants piiridel – Lõuna!) projekti toetavad Soome Kultuurifond, Alfred Kordelini Fond ja organisatsioon ArtPeople

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.