en
OSTA PILET

Sündmused:

  • 12.11 kell 19:00
Piletid

Muusika ja poeesia @ Viimsi Artium: Kristiina Ehin ja Silver Sepp

Viimsi Artium alustab kaasaegse kunsti galeriis uut sündmustesarja “Muusika ja poeesia @ Viimsi Artium”. Sarja esimesel sündmusel astuvad luuletaja Kristiina Ehin ja muusik Silver Sepp üles värske luule- ja lauludekavaga “Janu on kõikidel kaks“, millega esitletakse Kristiina samanimelist luulekogu.

See on õhtu täis laululist luulet ja luulelisi laule, fantaasialendu ja loomepuhanguid, sõnade sügavaid kaeve ja laulude ladvasahinaid. Kõrvuti loodud laulud ja kaua küpsenud luule kõlavad kokku kordumatuks tervikuks, mis räägib hingerahu otsimisest ja armastuse hoidmisest keset viirusi ja sõjasõnumeid.

Kristiina Ehini uusim sürrealistlike elementidega lüürika kutsub kuulajat Ajajõe kaldale veepeegeldustest iseennast, oma rahvast ja värsket kokkukuuluvustunnet otsima. Luulekogu on järg Kristiina Ehini üheksandale luulekogule “Janu on kõikidel üks“.

Silver Sepp jutustab vanade ja verivärskete laulude kaudu lugusid sellest, kuidas hoida ärevatel aegadel rõõmu ja elujanu. Tema lugusid iseloomustab helgus ja publiku kaasahaaramine. Lõpetuseks esitlevad Kristiina ja Silver koos oma värsket laulu „Inglisillal“.

Müügil soodushinnaga raamatud ja plaadid!

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.