en
OSTA PILET

Üritus:

  • 29.08 kell 21:00

Priit ja Olga Pärna lühianimatsioonid “1+1”

Pogrammi kestvus: 1h 6min

Ma kuklas tunnen…
Režissöörid: Priit Pärn, Olga Pärn
Eesti Joonisfilm, 2007
Kestvus 2:24

Jüri Üdi luuletusest “Ma kuklas tunnen eluaegset kuuli…” inspireeritud animatsioon. Kuul kuklas kaotab ajaga oma värskuse. Kuuli tundja minetab tunde teravuse. Ka magades. Ollakse sillas. Film kuulub 7 animeeritud luuletusest koosnevasse kassetti “Must lagi” koos filmidega “Sügiseleegia”, “Viimane sigaret”, “Tuled öös”, “Läänemerelinik”, “Taimne direktor” ja “Substantia Stellaris”

Elu ilma Gabriella Ferrita
Režissöörid: Priit Pärn, Olga Pärn
Eesti Joonisfilm, 2008
Kestvus: 43:44

Dramaatiline lugu armastusest, lukus ustest, näotust vargast, haavatud kurest, kadunud laptopist ning õdedest O’Keydest, kes on virtuaalsed prostituudid… Filmis ei ole Gabriella Ferrit, kuid on peaaegu happy end.

5 Min of Drawing with Priit Pärn (2018 / 2021)
Režissöör: Olga Pärn
Kestvus: 05:00
Tuukrid vihmas
Režissöörid: Priit Pärn, Olga Pärn
Eesti Joonisfilm, 2010
Kestvus: 23:20

Temake, varahommikune saabuja, ja Tema, varajane töölemineja, kohtuvad vaid lahkumissuudluseks. Vihma sajab. Suur laev upub aeglaselt, kuid kindlalt. Mehed teevad oma tööd, sellist tööd, kus kiirustamisel ei ole kohta ja eksitakse vaid kord. Sellises elus on viimane sigaret osa katkematust ahelast. Temake, öine hambaarst, jääb magama ja näeb und, et ta ei jää magama. Vihma sajab. Õhtune lahkumissuudlus läheneb.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.