en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 21.09 kell 20:00
Piletid

Põhja- ja Baltimaade Jazz Meeting: Sofia Rubina Band “Summer Flow” (Eesti)

Koosseis:  

Sofia Rubina – vokaal 

Artis Boris – klaver  

Janno Trump – bass 

Dmitri Nikolajevski – trummid 

Jaan Jaanson – kitarr 

21. septembril astub Viimsi Artiumi blackboxis lavale Sofia Rubina Band “Summer Flow”.

Sofia Rubina on meile kõigile tuntud säravalt võluv jazzitar, kes ületab oma leidlikkusega žanripiire. Tema ampluaast leiame puhast jazzi klassikat, mis on vürtsitatud souli ja gospeliga ning publikul ei jää märkamatuks ka Sofia kirg klubimuusika ja funki vastu. 

Oktoobris ilmuva uue heliplaadi kohta ütleb Sofia nii: “Valitud loomingu peamine sõnum on tuua läbi muusika inimeste ellu positiivsust, et inimesed hakkaksid kuulma oma hinge ja nägema maailma ilu. Just sellistel eesmärkidel töötab minu muusika kõige paremini.”

Rubina on esinenud paljudel tuntud džässifestivalidel üle terve maailma – alates kuulsast Blue Note’ist New Yorgis kuni Aasia eksootiliste lavadeni – ning teinud koostööd äärmiselt nimekate vene, läti, leedu ja ameerika muusikutega. 

2009 aastal pälvis ta Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare poolt väljaantava Noore Jazzitalendi preemia ja tunnustusi on järgnenud ridamisi. 

Sofia Rubinalt on ilmunud viis heliplaati, millest eelviimane “In The Land Of OO BLA DEE” pälvis Eesti Muusikaauhindadel 2016. aastal aasta jazzalbumi tiitli. 

2019 aastal ilmunud albumit “Where It Begins” on saatnud nii fännide kui kriitikute heakskiit. 

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.