en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 30.05 kell 19:00
Korraldaja:
MTÜ Kõrvale Pai
E-post: mtukorvalepai@gmail.com
Telefon: +37255970973
Piletid

VHK keelpilliorkestri hooaja lõppkontsert: Tabula rasa

Harry Traksmann (viiul) 

Robert Traksmann (viiul)

Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)

VHK keelpilliorkester 

Dirigent Rasmus Puur

Kavas: 

Pjotr Tšaikovski – Serenaad

Arvo Pärt – Tabula rasa

Myroslav Skoryk – Meloodia

30. mail toimub Viimsi Artiumis VHK keelpilliorkestri hooaja lõppkontsert “Tabula rasa”. Kavas on Arvo Pärdi, Pjotr Tšaikovski ning Myroslav Skoryki teosed.

VHK keelpilliorkester on 26-liikmeline Vanalinna Hariduskolleegiumi muusikakooli õpilastest koosnev orkester, mis loodi 1996. aastal. Orkestris musitseerivad noored vanuses 15-20 ning repertuaar koosneb pea ainult eesti muusikast alates Cyrillus Kreegist, Heino Ellerist ja Veljo Tormisest kuni Tõnu Kõrvitsa, Margo Kõlari ja Pärt Uusbergini. VHK keelpilliorkestril on hooajas umbkaudu 40 ülesastumist ning seda üle Eesti ja vahel ka välismaal – viimati käidi 2020. aasta veebruarikuus Brasiilias. Välja on antud neli autoriplaati Kreegi, Saare, Tormise ja Mägi loomingust.

Orkester on koostööd teinud mitmete inspireerivate muusikutega eri žanreist: alates Hans Christian Aavikust, Riivo Kallasmaast, Johan Randverest, Marten Altrovist, Theodor Sinkist, Reinut Tepist lõpetades Mari Kalkuni, Liisi Koiksoni, Mari Jürjensi, Vaiko Epliku, Jaan Pehki ja Jarek Kasariga. Orkestriga töötavad lisakstunnustatud interpreedid Madleen Kristen Alasi, Mari Targo, Rain Vilu ja Villu Vihermäe.

Piletid saadaval Piletikeskuses: https://piletikeskus.ee/et/e/0jcz5h

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.