en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 25.11 kell 19:00
Piletid

Viimsi JazzPopFesti lõppkontsert: ALIKA

25. novembril toimuva Viimsi JazzPopFesti peaesineja on ALIKA koos oma bändiga.

ALIKA võitis 2021. aastal Eesti Otsib Superstaari hooaja ning 2023. aastal Eesti Laulu ja esindas Eestit seejärel ka Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Narvas sündinud Alika Milova on tuntud oma võimsa hääle ja tugevate live-esinemiste poolest. Tema esimene singel „Õnnenumber“ on kogunud Youtube’s 800 000 vaatamist ning tema kolm esimest singlit on kõik leidnud koha eesti raadiokanalite edetabelite tipus.

Alikal on praegu leping Universal Music Baltics’iga.

Tema lugu „Bridges“ valiti Eestit esindama 2023. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusele, kus ta jõudis 8. kohale ning võitis austajate südameid üle Euroopa.

Viimsi JazzPopFest

Viimsi valla korraldatav Viimsi JazzPopFest koos vokaalansamblite ja kooride konkursiga toimub 25. novembril Viimsi Artiumis.

Kell 12.00 algaval vokaalansamblite konkursil osaleb seekord seitse ansamblit ning kell 15.30 algaval kooride konkursil osaleb kuus koori. Kutsume kõiki konkurssi kuulama, sest kogu päevane programm on publikule tasuta.

Osalevad vokaalansamblid: Indigo, Tallinna Ülikooli Vokaalansambel Vox Nova, Meerid, Vokaalansambel Fran, 5, Sirelid, Nööbike.

Osalevad koorid: Viimsi Kooli vilistlaskoor, Segakoor Tulesäde, Tabasalu Kammerkoor, Jakob Westholmi Gümnaasium segakoor „Kevade“, Haabneeme kooli lastekoor, Võru Muusikakooli lastekoor “Ritsik”.

Lõppkontsert, mille peaesineja on alati särav Alika koos bändiga, algab kell 19.00. Üles astuvad ka žürii poolt valitud parimad vokaalansamblid ja koorid. 

Alates 2010. aastast toimuva Viimsi JazzPopFest festivali kunstiline juht on Aarne Saluveer. Festivali projektijuht ja korraldaja on Mariann Nirk.

Täname kaaskorraldajaid ja toetajaid: Eesti Kultuurkapital, Viimsi Artium, Uulits Tänavagurmee, Aiakoda, Viimsi Keevitus, Viimsi Gümnaasium.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.