1.05.2024 on Viimsi Artium ja kaasaegse kunsti galerii suletud!
en
OSTA PILET

Etendused:

  • 03.09 kell 11:00
  • 03.09 kell 18:00

Viimsi teabepäev ja tänavakunstifestival

kell 11-14 Viimsi teabepäev
kell 18-22 Viimsi Tänavakunstifestival

Laupäeval, 3. septembril toimub Viimsi Artiumis valla teabepäev ja Viimsi esimene tänavakunstifestival. Kogu perele mõeldud üritused on tasuta!

Laupäeva hommikupoolikul tutvustavad 42 Viimsis tegutsevat huviringitegijat oma teenuseid, et iga suur ja väike leiaks uueks hooajaks endale sobiva hobitegevuse. Kolme tunni jooksul on avatud valla infolaud, kus külastajad saavad küsida küsimusi ja suhelda vallavalitsuse osakondade ning allasutuste esindajatega. Kõigile uudistamiseks on Artiumi parklas kohal ka valla siseliinivõrku teenindav uhiuus Iveco Crossway näidisbuss ning liiklusohutust propageeriv Autosõit OÜ simulaator “pöörlev auto”.

Õhtul kell kuus avab uksed Viimsi tänavakunstifestival, mille raames astuvad üles põnevad tänavamuusikud ja -artistid, toimuvad temaatilised töötoad ning avatud on kaasaegse kunsti galerii. Maitsva kõhutäie eest hoolitsevad tänavatoidu kokad. Õhtu peaesinejateks on Laura ja DJ Widenski.
Kõige mugavam on üritusele tulla jalgsi või jalgrattaga. Autosid saab parkida piki Randvere teed erinevatesse parklatesse alates Viimsi staadionist kuni Vimka mäeni. Viimsi Artiumi parkla asub hoonest üle tee, Tammepõllu tee ning Randvere tee nurgal. Lisaks saab sõidukeid parkida Viimsi staadioni ja Päikeseratta lasteaia ette ning Vimka parklas. Parkimine on tasuta.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.