en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 06.05 kell 19:00

Kestus 1h 30min

Täispilet 32 €
Õpilane, tudeng, pensionär 28 €

Saalis on kaks kohta ratastoolile.

Piletid

KÜLALISKONTSERT: Anett Trio live ja vestlusõhtu

Anett Kulbin on eesti laulja ja talent, kes on pärjatud Eesti Muusika Auhindadel aasta pop- ja naisartisti tiitliga. Ta on ka osalenud kahel korral, väga edukalt Eesti Laul konkursil, koos Frederik Küütsiga ja sööbinud eestlaste mällu kui ainulaadse häälega artist. Anett osaleb ka sellel hooajal saates “Laula mu laulu”, kus seitse lauljat veedavad nädala koos, üksteise loomingut esitades. Saade on eetris Inspira telekanalil laupäeviti kell 21:00.

Viimsi Live on uus kontsertide sari, kus lisaks erinevatele artistidele, keda toome teie ette, tahame pakkuda lisaväärtust ka intervjuude näol.

Seda on läbi viimas Mart Normet, kes on olnud telemaastikul tegev juba mitu kümnendit ming oskab luua sundimatu õhkkonna intervjueerija ja intervjueeritava vahel. Sellel kontserdil avanebki võimalus näha ühe intervjuu sündi otse laval! Publiku silme ees rullub lahti jutuajamine, mis avab meie õhtu staari tagamaad ja lõhub barjääri tema ja publiku vahel. Peale kontserti avaneb võimalus publikul samuti arvamust avaladada, kes võiks olla järgmine artist, keda näha tahetakse.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.