Lavastus põhineb ühel jaapani pärimuslikul tekstil. Ammu aega tagasi, kui päikesevalguse jumalanna peitis end koopasse, kattus Jaapanis kõik pimedusega. Jumalanna nimi oli AMATERASU, tal olid vend ja õde. Tema vanemad olid kõige maise loojad. Pärast seda, kui isa kinkis elu oma lastele, andis ta tõrviku edasi oma järglastele. Vend SUSANOO oli probleemne laps, selle asemel, et käituda õilsa jumalusena, rüüstas ta oma õe AMATERASU maad ja valmistas talle sügava pettumuse. AMATERASU peitis end koopasse, kõik valgusallikad kadusid ja maa kattus igavese ööga. Kui kõik jumalad kogunesid lahendust otsima, saabus jumalanna nimega AMANOUZUME ja tantsis koopa ees sensuaalsest hullumeelsusest ajendatuna, see ajas kõik jumalad naerma. Koopas peitnud AMATERASU ei mõistnud, miks kõik saavad ilma päikesevalguseta nii õnnelikud olla. Ta tuli välja, et näha, mis toimub, ja päikesevalgus paistis taas. Tantsu, mida jumalanna AMANOUZUME tantis, kutsutaksegi Kaguraks
Tantsija Ichi Go toob lavale sellest samast loost ja Kagurast inspireeritud kaasaegse tantsu.
ELEKTRO KAGURA on multimeediat ja etenduskunste viljelev kollektiiv, kes tegeleb kultuuridevaheliste teemade, tekstide, muusika, liikumise ja kujutava kunstiga.
Inspiratsiooni ammutab Elektro Kagura jaapani pärimuslikest tekstidest, põimides oma teostes iidseid traditsioone ja kaasaegset kunsti.