en
OSTA PILET

Kontsert:

  • 19.08 kell 22:30
Piletid

Viimsi Artium avaneb / Lexsoul Dancemachine’i kontsert

Viimsi Artium avab publikule uksed 19. augusti hilisõhtul, kui Eesti tänavafunki ja souli kuumima koosluse Lexsoul Dancemachine´i kaasahaaravate rütmide saatel saab õhtust öö.

Samas on publik oodatud tutvuma Artiumi hoone ning välialaga, kus on kogemiseks nii mõndagi põnevat – blackbox’is kutsub meeliavardavale, helivõnkeid ja visuaale täis rännakule Kristjan Järvi NEscapes Lounge, klindi jalamil asuvas kaasaegse kunsti galeriis saab vaadata animafilmirežissööride Priit ja Olga Pärna näitust. Katuseterrassile ja seda ümbritsevale ürgloodusele lisavad öist maagiat valgusinstallatsioonid.

22.00 Uksed
22.30 Lexsoul Dancemachine
Üritus kestab kuni 00.30.

Avamise puhul pakume erihinnaga pileteid 15/20 eurot.

Lexsoul Dancemachine on kuueliikmeline energiast pakatav funk-soul bänd, mis tantsutab publikut oma hingestatud gruuvidega alates 2013. aastast. Ansambli muusikas kohtuvad emotsioonid, mis sikutavad inspiratsiooni toorest ja tolmusest 70ndate funkist ning teisalt ka meloodilisest 60ndate soulist. Lexsoul Dancemachine avaldas oma debüütalbumi “Deus Lex Machina” aastal 2015, millele järgnes “Sunny Holiday In Lexico” aastal 2017. Oma tegevuse jooksul on bänd tuuritanud mööda Euroopat, sealhulgas sellistel nimekatel festivalidel nagu Positivus, Pori Jazz ja Imagina Funk. 2020. aasta maikuus ilmus Lexsouli värskeim stuudioalbum “Lexplosion II”, mis on leidnud äramärkimist ka väljaspool Eestit. Muuhulgas esineti raadio BBC 6 erisaates “The Craig Charles Funk and Soul Show” ja selle juht, legendaarne raadiohääl Craig Charles paigutas “Lexplosion II” oma isiklikus aasta albumite edetabelis 5. kohale. 2021. aastal pälvis kollektiiv Eesti muusikaauhindade galal aasta ansambli tiitli.

Sel kevadel avaldas ansambel uue lühialbumi “Lex On The Beach”, millel kohtuvad jahtrokk, adult-oriented rock, jaapani linnapop ja “Miami Vice’i” atmosfäär. Helikeele inspiratsiooniks said lämmatavalt palavad ilmad ja mõnusad jahutavad briisid. Ansambli koosseisu kuuluvad Robert Linna (vokaal ja perkussioonid), Martin Laksberg (basskitarr), Jürgen Kütner (kitarr), Kristen Kütner (kitarr), Joonas Mattias Sarapuu (klahvpillid) ja Caspar Salo (löökpillid).

Lexsoul Dancemachine lingid:
Home page: http://lexsouldancemachine.com/
FB: https://www.facebook.com/lexsouldancemachine/
Bandcamp: https://lexsouldancemachine.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/lexsouldancemachine
Twitter: https://twitter.com/Mr_Lexsoul
Instagram: https://www.instagram.com/lexsouldancemachine/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/1sguzSLpSIfDxY95wn4Xsi
iTunes: https://music.apple.com/gb/artist/lexsoul-dancemachine/949851003
Youtube: https://www.youtube.com/c/LexsoulDancemachine

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.