en
OSTA PILET

Sündmus:

  • 24.11 kell 19:00

Piletid saadaval Piletitaskus ja tund enne sündmust Artiumis.

Piletid

Vaimse tervise sari esitleb: kontsert-töötuba Viimsi Kunstikooli Galeriis

Vaimse tervise sari, muusikateraapia doktor Alice Pehk, marimbamängijad Tanel-Eiko Novikov, Karl-Johann Lattikas ja sopran Helen Lokuta viivad muusikalisele rännakule, mis toetab sisemist tasakaalu. Kõlavad Claude Debussy, Gia Kancheli ja Philipp Glassi teosed ning improvisatsioonid.

Sel õhtul on võimalus kuulata 20. sajandi eri maade heliloojate hingepaitavat muusikat tippmuusikute – noorte marimbamängijate ja mitmekülgse laulja esituses.

Sisekaemuse ja loovtegevuste kaudu saab leida endas kerkinud küsimustele vastuseid ja lahendusi paremaks toimetulekuks ja rahuldust pakkuvamaks eluks.

Kava on üles ehitatud, lähtudes rahvusvaheliselt tunnustatud süvapsühholoogilise retseptiivse muusikateraapia meetodi the Bonny Method of Guided Imagery and Music (BMGIM) põhiprintsiipidest.
Õhtu moodustab muusikalise terviku arvestades inimpsüühika reaktsioone. Nii toimub eneseteadvuse kasv muusikalise kogemuse kaudu.

Iga kontsert-töötuba sisaldab muusikalist kujutlusmatka koos lisanduvate loovtegevustega.
Töötoa pikkus kuni 100 minutit. Kes soovib mugavamat istekohta kui tavaline kontserdisaal tool, võiks oma padja või joogamati kaasa võtta. Kontsert-töötuba täiendab näitus vaimsete probleemidega (depressioon, skisofreenia, autism) inimeste maalidest ja lugudest.

    Liitu uudiskirjaga

    Liitu Viimsi Artiumi uudiskirjaga ja ole kursis meil toimuvate kultuurisündmustega!

    Uudiskirja saajale eksklusiivsed sooduspakkumised.