et
OSTA PILET

Kui lilled, siis Rikets!

rikets.ee

Artiumi lillepartner, kelle käe all valmivad kaunid kimbud ja põnevad dekoratsioonid.

Rikets Lilled on tegutsenud juba 28 aastat! Oleme üks vanimaid lillekette kohalikul turul. Tipptasemel floristid annavad professionaalset nõu ja valmistavad kauneid ning kaasaegseid lilleseadeid igaks sündmuseks. Samuti on võimalik tellida lilled kulleriga kontorisse, floraalset sisekujundust, sise- ja välishaljastust ning vajadusel ka taimede hilisemat hooldust. 

Riketsil on lillekullerid kogu Eestis! Oleme valmis alati üllatama tähtpäevadel eriliste kollektsioonidega ning eripakkumistega ärikliendile.

Loome vastavalt eelarvele kauneid laua- ja lavaseadeid ning dekoratsioone konverentsidele, seminaridele, üritustele ja kohtumistele.

Pakume sisehaljastuse täisteenust vastavalt soovile.  Sealhulgas istutustööd, väetamine, regulaarne hooldus. Soovi korral pakume ühekordseid taimehoolduseid (ümberistutamine). Aitame ka kontori rohelisemaks muutmisega ja nõustamisega. Samuti omame pikaaegset kogemust välishaljastuses ning pakume kevad-, suvi- ja sügishaljastust (taimede istutamine, hooldamine). Kaunistame ka teie jõulukuuse.

Tallinnast umbes 30 km kaugusel, Kiisa-Hageri tee 10ndal kilomeetril laiub põldudel meie enda aiand. Rikets aiandi lilled kannavad endal uhkusega Eestis Kasvatatud märki!

    Exclusive offers for subscribers to our newsletter.

    Join our newsletter and learn about the cultural events at our venue.